První mezinárodní akce přiveze na dostihové závodiště šampiony mezi haflingy

04.08.2017 08:00 - 06.08.2017 18:00
Český svaz chovatelů koní letos pořádá první mezinárodní akci na půdě dostihového závodiště v Pardubicích. Mezinárodní šampionát haflingů budou bedlivě pozorovat posuzovatelé nominovaní světovým svazem.

ČSCHH pořádá v roce 2017 první mezinárodní akci ve své historii. V termínu od 4. do 6. srpna se bude na pardubickém dostihovém závodišti konat Mezinárodní šampionát a MČR haflingů.

Kromě výstavy koní plemene hafling se mohou návštěvníci od 4. do 6. srpna těšit na sportovní šampionát v disciplínách drezura, parkur, všestrannost, spřežení a cvalové dostihy.

Pro nadšence do koní jsou ale připraveny také semináře s praktickým workshopem na téma hodnocení exteriéru haflingů se zaměřením na jednotné hodnocení, které aktuálně připravuje světový svaz.

Posuzovatele na výstavu a přednášející na seminář nominuje světový svaz z řad mezinárodních rozhodčích. Přihlášky je na výstavu i sportovní část možné poslat do 15. července.

Autor: Hrdličková Aneta

Místo události: Pražská 607,Pardubice

 • Líbil se Vám tento článek?
 • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
 • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

 • Utéct do frankofonního světa mohou účastníci Festivalu Francouzský podzim

  01.11.2017 - 22.11.2017
  Tým Francouzské aliance v listopadu přichází s kulturním festivalem. Na programu návštěvníky čekají celosvětové hudební...

  Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

  Partneři portálu: