Hrošení 2019 - dvoudenní hudební festival přinese nejen beat, rock a blues, ale také folk a country

19.07.2019 17:00 - 20.07.2019 22:00
Kemp Moře u rybníka Řeka nedaleko Krucemburku na Havlíčkobrodsku pořádá dvoudenní hudební festival Hrošení 2019.

19.-20.7.2019 - Dvoudenní hudební festival HROŠENÍ 2019 v pěkném prostředí se zázemím dobře zavedeného kempu Moře u rybníka Řeka (Staré Ransko, Krucemburk). Dobré kapely a bezva nízká cena je důvodem, proč si právě tuhle akci nenechat ujít.

Festival v pátek uvede jihlavské raperské duo DaboJ2Tee, dále zahraje rocková kapela z Pardubic NENÍ ZAČ!, po ní vystoupí bluesrocková skupina MRAKOPLAŠ a páteční produkci ukončí dvouhodinovým koncertem kapela STRESOR.
V sobotu jako první zahraje jihočeská kapela SEŠLOST, poté opavští BLUEGRASS COMEBACK. Následuje skupina DEPOZIT, která přijede zahrát až od pramenů Nisy, dále vystoupí populární jihočeská písničkářka ADÉLA JONÁŠOVÁ. Taktéž z jihu Čech dorazí zahrát bluegrassová kapela KVINTET PÍSEK a po ní vystoupí stálice české country - skupina PACIFIK.

Festival ukončí jedna z velmi oblíbených kapel naší současné folkové scény - pardubičtí MARIEN v čele s autorem a uznávaným melodikem Víťou Troníčkem.

Vstupné 250,- Kč za osobu na oba dva dny a je jedno, který den přijedete či odjedete.

Při vstupu na festival obdržíte ke každé vstupence též lístek do hodnotné tomboly s cenami např. od JACKA DANIELSE, který tam bude mít stánek s mlsáním za dobrou cenu !

Sledujte naše stránky či Facebook, přibývají tam různé novinky a užitečné informace.

PRODEJ VSTUPENEK JIŽ ZAHÁJEN !

Těšíme se na vás ! :)

Autor: Hroch Honza

  • Líbil se Vám tento článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: