Po bývalých kasárnách se opět projedou tanky a retro i moderní stroje

23.09.2017 09:00 - 24.09.2017 18:00
Setkání ČSLA, hasičů a bezpečnostních složek se v netradičním stylu známým pro festival Retroměstečko odehraje i letos. Civilní vozidla z éry socialismu i nejmodernější techniky záchranných složek bude možno shlédnout opět v bývalých kasárnách T. G. Masaryka.

Další ročník přehlídkové akce na bývalých kasárnách T. G. Masaryka se odehraje 23. září. Setkání ČSLA, hasičů a dalších bezpečnostních složek, jako například Městské policie ČR, Vězeňské služby ČR nebo Armády ČR bude opět představí retro stroje i moderní techniku.

Dva dny originální zábavy odstartuje retro koncert dechovky a plavba po Labe. Návštěvníci se poté mohou těšit na ukázky výzbroje, výstroje i vybavení ČSLA, ukázky pomůcek a vybavení zdravotnické služby ČSLA, statické ukázky pásové a kolové techniky, včetně dynamických ukázek techniky v tankové aréně.

Návštěvníci si mohou mimo jiné zkusit také jízdu v tanku či jiné vybrané technice. Kromě prezentace ČSLA se představí také například Policie ČR, Armáda ČR nebo Cizinecká policie ČR.

Autor: Hrdličková Aneta

Místo události: Zborovské náměstí 1230,Pardubice

  • Líbil se Vám tento článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: