Aktuality

25.06.2017 16:45

Klíče od auta spadly šoférovi do kanálu, pomohli strážníci s magnetem

Při odemykání auta spadly šoférovi klíčky do kanalizace a on tak nemohl odjet svým autem k domovu. Přivolaná hlídka strážníků si z nedaleké prodejny pro kutily zapůjčila magnet. "Strážníci si z dostupných prostředků vyrobili pomůcku, pomocí které dokázali klíče od vozidla vytáhnout zpět. Řidič následně místo s díky na rtech opustil," uvedla mluvčí pardubických strážníků Lenka Uskobová.

23.06.2017 16:42

Obnažená zadnice spícího opilce v parku pohoršovala kolemjdoucí

V Tyršových sadech u dětského hřiště usnul alkoholem zmožený muž, navíc s obnaženou zadnicí. "Polonahý muž, oděn pouze do mikiny, vychrupával s obnaženou zadnicí pod zdejším stromem. Když jej hlídka vzbudila, tak jí sdělil, že po večerním nadměrném požití alkoholu se ztratil v čase a prostoru," uvedla mluvčí městské policie Pardubice lenka Uskobová.  Muž nevěděl, jak přišel o kalhoty, trenky, ponožky a boty. Kalhoty posléze nalezl a po vykázání strážníky místo opustil.

07.03.2017 15:54

Bývalá přítelkyně vyhodila mladíkovi z okna téměř celý šatník

Přivolání strážníci přijeli k vysokoškolským kolejím, kde agresivní slečně domluvili a vše se obešlo bez větších trestů. Mladík zavolal strážníky, kvůli tomu, že nevěděl jak na celou situaci reagovat. Jeho expřítelkyně chtěla v ničení věcí pokračovat.

07.03.2017 14:56

Opilkyně kradla, ničila výlohy. Zaplatila pokutu o noc na záchytce

Třiadvacetiletá zlodějka ukradla v obchoďáku šišku salámu. Kopala do výlohy a nákupních košíků. Kromě blokové pokuty za krádež si vzhledem ke své opilosti „vysloužila“ také pobyt na záchytce.

07.03.2017 14:51

Mladík po Pardubicích prodával boty. Okradli ho a neměl na jídlo

Po Pernerově ulici se potuloval mladík z Ostravy a prodával nové značkové boty. Muže okradli a on neměl peníze na jídlo. Za otcem, za kterým do města přijel, ho odvezli strážníci.

11.01.2017 13:18

Podchlazené káně se ubytovalo v kurníku

Káně si v Pardubicích zalezlo do kurníku ke slepicím. Silně podchlazené jej strážník převezl do útulku. Káně si převezme Záchranná stanice a ekocentrum Pasíčka.

09.01.2017 19:30

Na pardubické závodiště vyrazili běžkaři, okruh má přes dva kilometry

Milovníci běžek mají v Pardubicích po několika letech důvod k velké radosti. Kvůli dobrým sněhovým podmínkám posledních dní se totiž lyžuje na dostihovém závodišti. V úterý 10. ledna navíc trať upraví profesionální technika. Více než dvoukilometrový okruh začíná hned za branou závodiště. Otevřeno je každý všední den od 7 do 19 hodin. Ve stejný čas pak bude otevřeno i víkendu. Vstup je zdarma

09.01.2017 15:10

Muž chtěl v marketu v Pardubicích ukrást zboží za skoro 800 korun

Ostraha v marketu v Pardubicích zadržela sedmapadesátiletého muže, který chtěl ukrást sýry, pánské trenýrky, vonné svíčky a dámský holící strojek, celkem za skoro 800 korun. Muž sýry a strojek zaplatil a policisté mu vyměřili pokutu dva tisíce korun.

06.01.2017 19:56

Východočeské divadlo uvede obnovenou premiéru

Východočeské divadlo Pardubice v pondělí 9. ledna od 9.00 a 10.30 hodin uvede obnovenou premiéru autorské hry Martiny Čechové Tisíce let hudby aneb Od pravěku k renesanci.

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: