Pardubice nabídnou gastronomické zážitky a spoustu zábavy. Hráli jsme o tři páry vstupenekBeko fresh festival by se letos dal nazvat festivalem zážitkovým. Nejen, že se budou prezentovat ty nejlepší restaurace z celé České republiky svými vybranými pochoutkami, ale ochutnat bude možné i opravdu extrémní jídla, mořské ježky, šneky po toskánsku, bizoní burger nebo nadívaná holoubata.

Sedmý ročník festivalu se koná v Pardubicích v areálu dostihového závodiště o víkendu 15 a 16. června. Stálicí festivalu zůstává Zdeněk Pohlreich, návštěvníci se mohou těšit i na Romana Vaňka, Radka Davida, Ivana Vodochodského a také autora Gastromapy Lukáše Hejlíka.

Trendem doby jsou zážitky a gastronomie v tomto ohledu nezůstává pozadu. Návštěvníci ochutnají nejen extrémní jídla, ale zažijí také jejich netradiční přípravu například na uhlících, ohni nebo ve food trucku. Představí se proto nejen nejlepší restaurace z Pardubic a okolí, ale také ty nejlepší podniky z celé republiky.

Portál City.cz spolu s pořadatelem Beko Fresh Festivalu vyhlásil bleskovou soutěž o tři páry vstupenek.

Soutěžní otázka zněla: Které dvě známé tváře z obrazovky TV Prima se na festivalu objeví?

Správná odpověď je: Klára Michalová a Michal Kavalčík

Uzávěrka soutěže byla ve středu 12. června o půlnoci. Výherce budeme o výhře vstupenek a způsobu jejich převzetí informovat e-mailem.


Největší český gurmánský festival dobrého jídla a pití.
Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: