Bratři Zohornové vedli Kometu k vítězství. Pardubice s ní padly 2:0

Pardubice
  28.12.2017

Vyprodaný pardubický stadion sledoval porážku domácích. Kometa ji s bratry Zohornovými porazila 2:0.

Hostující Brňané mohli hned ze začátku zápasu prohrávat. Starého puk se naštěstí pro Kometu odrazil pouze od tyče.

Větší štěstí stálo při střele Radima Zohorny. Martin Erat mu poslal dobře mířenou přihrávku před bránu a mladší z bratrů puk pouze doklepl za Kacetlova záda.

Poodkrytá branka koukala na hostujícího a ex-pardubičáka Lukáše Nahodila, Kacetl byl opět ve střehu a betonem zasáhl.

Druhá půle prostřední části patřila opět hostům. A opět Zohorna, tentokrát starší Hynek, dorážel před brankářem – 2:0.

Před třetí třetinou visela nad pardubickým týmem nepříznivá statistika. Na střely totiž prohrávala 31:6.

I když Pardubice nepředvádí poslední dobou vyrovnané výkony, čtvrteční duel s Kometou sledovala vyprodaná aréna. Sem tam to vypadalo, že se strhne i bitka. Párkrát došlo mezi hráči k roztržkám.

Kometa hrála více jak minutu a půl před koncem třetí třetiny přesilovku. Dynamo nevymyslelo, jak vyrovnat. Ani Petr Sýkora, který mohl Langhamera překonat. Brněnský brankář si zapsal první nulu za Kometu, když jeho tým v Pardubicích vyhrál 2:0.

Autor: Lucie Pinková

V City.cz publikuji od začátku studia žurnalistiky, tedy od roku 2016. Doposud jsem nejčastěji psala o sportovních tématech, věnuji se ale i zpravodajství, převážně z Brna a Olomouce, z měst, ke kterým mám nejblíž.

Místo události: Tipsport Arena, Pardubice

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.