Výlet páru z Prahy do Pardubic se zvrtl, roztržku kvůli noclehu krotili strážníciZ romantického výletu do Pardubic byla jen roztržka. Ilustrační foto.  Pardubice
  25.09.2017

Výlet za romantikou se tak úplně nevydařil mladému páru z Prahy. Když dorazili vlakem do Pardubic, sedmadvacetiletý mladík své přítelkyni prozradil, že zapomněl zařídit nocleh. O tři roky mladší dívka však neudržela nervy na uzdě a začala tropit scény. Roztržku museli krotit pardubičtí strážníci.

Měl to být hezký romantický víkend v Pardubicích, ale nakonec z toho bylo pár pohlavků a nocování zvlášť. Pár, který spolu přijel z Prahy, totiž musel vyřešit jeden zásadní problém, a to nocleh.

Sedmadvacetiletý mladík totiž své přítelkyni zatajil, že nocleh zapomněl zařídit a vše prasklo až cestou od vlakového nádraží. Čtyřiadvacetiletá žena dala poté průchod svým emocím.

"Na svého partnera nejprve křičela a poté jej začala i fyzicky napadat," uvedla mluvčí městské policie v Pardubicích Lucie Klementová.

Konflikt mezi mladým párem zaregistrovala také jedna z prodavaček, před jejímž obchodem se celý incident odehrál a přivolala strážníky.

Hlídka strážníků nejprve rozhádanou dvojici uklidnila a dozvěděla se důvod celé hádky. "Žena byla ze zkaženého víkendu celkem rozladěná a bylo vidět, že by si to potřebovala se svým přítelem ještě vyjasnit," dodala Uskobová.

"Mladá žena poté přislíbila, že odejde spát ke kamarádce a muž odešel zpátky na vlak.," dodal mluvčí strážníků.Autor: Michal Kolařík

Novinář, copywriter, hudební textař. Zakladatel portálu City.cz. Projekt, ještě pod názvem Jihlava City, získal 3. místo v soutěži Rozjezdy roku 2015 v Kraji Vysočina.

  • Líbil se vám článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: